info
عکس صنایع چوب و رزین سهندوود
category

صنایع چوب و رزین سهندوود محله فخب

فروشگاه مبلمان

درباره‌ی صنایع چوب و رزین سهندوود

صنایع چوب و رزین سهندوود (فروشگاه مبلمان) در محله فخب گیلان، شهرستان رشت و خیابان گلچین ۱ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG گلساران، فروشگاه بزرگ چند منظوره بیست، دکوراسیون بالسا، گروه فنی مهندسی شریفی و هدلایت مارکت رشت قرار گرفته است.

درباره فروشگاه صنایع چوب و رزین سهندوود

شماره تلفن این فروشگاه 09111482302 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه صنایع چوب و رزین سهندوود یکی از فروشگاه‌های خوب محله فخب به شمار می‌رود.

چطور به فروشگاه صنایع چوب و رزین سهندوود برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه صنایع چوب و رزین سهندوود را به شما پیشنهاد می‌دهد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه صنایع چوب و رزین سهندوود رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه صنایع چوب و رزین سهندوود دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صنایع چوب و رزین سهندوود اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد صنایع چوب و رزین سهندوود در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صنایع چوب و رزین سهندوود ندارد.
location استان گیلان، بلوار رزمجو، گلچین 1
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری صنایع چوب و رزین سهندوود

شنبه 08:30 تا 21:00
یک‌شنبه 08:30 تا 21:00
دوشنبه 08:30 تا 21:00
سه‌شنبه 08:30 تا 21:00
چهارشنبه 08:30 تا 21:00
پنج‌شنبه 08:30 تا 21:00
جمعه 08:30 تا 21:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo