info
عکس ایستگاه زی‌ رو (گلستان پنجم)
category

ایستگاه زی‌ رو (گلستان پنجم) محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه زی‌ رو (گلستان پنجم)

ایستگاه زی‌ رو (گلستان پنجم) (ایستگاه دوچرخه) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان گلستان پنجم واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه دوچرخه در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پریس سنتر و همچنین برگرلند، مرکز تصویربرداری کوثر، موسسه آموزشی تصویرگران پویا اندیش، دکتر محمد حسین نجفی متخصص قلب و عروق و داروخانه دکتر محمدی قرار گرفته است.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه زی‌ رو (گلستان پنجم) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه زی‌ رو (خانه سام)
  پاسداران، بین بوستان پنجم و بوستان ششم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کدیور (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 08 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه زی‌ رو (گلستان پنجم) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه زی‌ رو (گلستان پنجم) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه زی‌ رو (گلستان پنجم) ندارد.
  neshan logo