info
عکس آب اناری محمد
category

آب اناری محمد محله افسریه شمالی، تهران

درباره‌ی آب اناری محمد

آب اناری محمد (کافی‌شاپ) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان بیست متری افسریه واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از پانزده کافی‌شاپ در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین شرکت پیام همشهری، پارکینگ عمومی افسریه، قنادی مهماندوست، رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر عزیزی و پاساژ الماس قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ آب اناری محمد تهران

کافی شاپ آب اناری محمد تهران در شهر تهران محله افسریه شمالی واقع شده است. برای رسیدن به این کافی شاپ باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بعد از 15 متری یکم (علیرضایی) بروید.

کافی شاپ آب اناری محمد تهران یکی از کافی شاپ‌های محبوب محله افسریه شمالی است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری هم از جمله رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ آب اناری محمد تهران برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ آب اناری محمد تهران بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خیابان سی و شش قرار دارد. با دانلود اپلیکیشن نشان شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ آب اناری محمد تهران را انتخاب کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ آب اناری محمد تهران و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده آب اناری محمد واقع شده‌اند:

 • کافه هس مثبت
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • کافه تایم
  بلوار ابوذر، بین پاکزاد یکم و پاکزاد سوم
 • کافه دنج
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری دوم (فخارنیا)، بازدار - سی ام
 • گوستو کافی
  بزرگراه بسیج، رئیسی، رییسی - سی و سوم
 • کافه قهوه لند
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، نرسیده به 15 متری یکم (علیرضایی)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Erfan (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آب اناری محمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آب اناری محمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آب اناری محمد ندارد.
  neshan logo