info
عکس گاراژ حبیب خان
category

گاراژ حبیب خان اراک

درباره‌ی گاراژ حبیب خان

گاراژ حبیب خان (فروشگاه مواد غذایی) در اراک و خیابان شهدا، بلوار قائم مقام فراهانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قدس، موزه حسن پور و پاساژ ارشاد و همچنین نارین رهنما، طباخی بره ناقلا، کلینیک فرهنگیان اراک، فروشگاه میز تلویزیون پرهام و آرایشی وبهداشتی ترنج قرار گرفته است.

درباره فروشگاه گاراژ حبیب خان اراک

آدرس فروشگاه گاراژ حبیب خان اراک، شهر اراک، محله ابوذر و است. فروشگاه گاراژ حبیب خان اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله ابوذر به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، محصولات غذایی سرآشپز، موادغذایی و خرمای تاپو هستند.

چطور به فروشگاه گاراژ حبیب خان اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه گاراژ حبیب خان اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه گاراژ حبیب خان اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه گاراژ حبیب خان اراک تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد گاراژ حبیب خان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  سورن
  جمعه 06 فروردین ماه 1400

  گاراژ حبیب خان محل سنتی عمده فروشی مواد غذایی است. من در این مکان پخش مواد غذایی دارم و رضایت دارم


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده گاراژ حبیب خان واقع شده‌اند:

 • محصولات غذایی سرآشپز
  بلوار امام خمینی، حاجی علی خانی
 • موادغذایی
  داوران، صاحب الزمان
 • خرمای تاپو
  جواد الائمه، ادبجو، جواد فردین پور، بین محدرضا رحمانی و آقا سید مهدی
 • فروشگاه مواد غذای اسکندری
  بلوار امام خمینی، دو شهید
 • خواربار خداشناس
  ادبجو، بعثت، بین کیقباد و شهید تقی زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رازبان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گاراژ حبیب خان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گاراژ حبیب خان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گاراژ حبیب خان ندارد.
  neshan logo