info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوارمعلم
category

ایستگاه اتوبوس بلوارمعلم محله یافت آباد شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوارمعلم

ایستگاه اتوبوس بلوارمعلم (ایستگاه اتوبوس) در محله یافت آباد شمالی تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی، معلم واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله یافت آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبل ایران شماره 3 و همچنین ایلیا دکور، کمجا چوب، فروشگاه بهکار چوب، رستوران ریحون و بازار مبل کاسپین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوارمعلم تهران

در شهر تهران، محله یافت آباد شمالی ، ایستگاه اتوبوس بلوارمعلم تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آیت الله سعیدی، معلم می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بلوارمعلم تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس زرین واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوارمعلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد علویان
  پیغمبری، سجاد جنوبی، بین زیارتی و زاهد
 • ایستگاه اتوبوس پارک صبا
  پیغمبری، سجاد جنوبی، بین هاشمی و زاهد
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  معلم، رجایی، بین جمشیدی و نیکویی
 • ایستگاه اتوبوس بافان
  معلم، بعد از کرمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوارمعلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوارمعلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوارمعلم ندارد.
  neshan logo