عکس ترمینال شهرک مهاجران
category

ترمینال شهرک مهاجران (محله طالقانی، اراک)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
3.0
1 رای
استان مرکزی اراک استان مرکزی، اراک، بلوار آیت الله طالقانی، بعد از میدان انقلاب

موقعیت ترمینال شهرک مهاجران در محله طالقانی اراک را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اراک را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال شهرک مهاجران (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله طالقانی اراک و بلوار آیت الله طالقانی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مبلمان پارسا، خودپرداز بانک صادرات، بانک کشاورزی، مسجد حضرت حجت ابن الحسنعج الله فرجه) (Hojat - ebne - Hasan) - کانون فرهنگی هنری شهدای رمضان) و تالار پذیرایی پردیس قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان مرکزی، اراک، بلوار آیت الله طالقانی، بعد از میدان انقلاب


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sarsam (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ شنبه 01 مرداد ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال شهرک مهاجران اراک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ترمینال شهرک مهاجران ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: شنبه 01 مرداد ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال شهرک مهاجران اراک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال شهرک مهاجران اراک ندارد.