info
عکس بیمارستان زنان و زایمان طالقانی
category

بیمارستان زنان و زایمان طالقانی محله سبحانی، اراک

بیمارستان
3.2
5 رای

درباره‌ی بیمارستان زنان و زایمان طالقانی

بیمارستان زنان و زایمان طالقانی (بیمارستان) در محله سبحانی اراک و بلوار امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کبابسرای ملی اراک، کتابخانه عمومی شماره یک، شرکت گاز استان مرکزی، پیتزا ساندویچ تپل و فروشگاه جانبو قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان زنان و زایمان طالقانی اراک

برای رفتن به بیمارستان زنان و زایمان طالقانی اراک باید به در محله سبحانی شهر اراک بروید. استان مرکزی، اراک، بلوار امام خمینی، بین گلستان و مسرور آدرس دقیق این بیمارستان است.

بیمارستان زنان و زایمان طالقانی اراک یکی از بیمارستان‌های خوب در محله سبحانی و شهر اراک است.این بیمارستان خدمات مختلفی را به بیماران ارائه می‌کند. داروخانه‌های داروخانه دکتر صفری، داروخانه دکتر رئوفی اراک و داروخانه محمدی در اطراف این بیمارستان هستند. در اطراف بیمارستان زنان و زایمان طالقانی اراک، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دیگری مانند بیمارستان امام خمینی و کلینیک امام رضا نیز قرار دارند.

چطور به بیمارستان زنان و زایمان طالقانی اراک برویم؟

برای رفتن به بیمارستان زنان و زایمان طالقانی اراک شما می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس فردوس 1 در نزدیکی این بیمارستان قرار دارد. نقشه و مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را انتخاب کنید. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، از نظرات دیگر کاربران هم در مورد این مکان باخبر شوید. اطلاعات دقیق این مکان همراه با مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم روی اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

تصاویری که در زیر می‌بینید، مربوط به بیمارستان زنان و زایمان طالقانی اراک است. یادتان باشد اگر به این بیمارستان رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان راجع به آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان زنان و زایمان طالقانی واقع شده‌اند:

 • بیمارستان قدس
  (3.7)
  شهدا، فلسطین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر مجید 760703078 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان زنان و زایمان طالقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان زنان و زایمان طالقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان زنان و زایمان طالقانی ندارد.
  neshan logo