info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک صادرات
category

ایستگاه اتوبوس بانک صادرات محله فردوسی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک صادرات

ایستگاه اتوبوس بانک صادرات (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و پاساژ منوچهری و همچنین مسافرخانه یاس، ساختمان بیمه ایران، فست فود کوچه برلن، فروشگاه جواهر و مسجد هدایت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک صادرات تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بانک صادرات تهران است که در محله فردوسی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی، بین نوشین و سعدی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بانک صادرات تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سعدی قرار گرفته است. همچنین آژانس سعدی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بانک صادرات تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک صادرات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه مجاهدین
  بهارستان
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان شوش
  مصطفی خمینی، نرسیده به نظامیه
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان ابوذر
  مصطفی خمینی، بین بهارستان و اعتمادیان
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان والفجر
  مصطفی خمینی، بین بهارستان و اعتمادیان
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی
  امیرکبیر، ناصرخسرو، بین پست و دکتر مسعودخان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک صادرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک صادرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک صادرات ندارد.
  neshan logo