category شهرداری سراب (سراب)

اداره و سازمان دولتی
استان آذربایجان شرقی سراب استان آذربایجان شرقی، سراب، امام خمینی، قدس

موقعیت شهرداری سراب را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در سراب را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شهرداری سراب (اداره و سازمان دولتی) در سراب و خیابان قدس واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی، موزه مردم شناسی عشایر آذربایجان و بازار ولیعصر و همچنین اداره پست سراب، فست فود - ساندویجی آذربایجان، بانک رفاه کارگران، اداره ثبت احوال سراب و مزون لباس عروس بارانا قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان آذربایجان شرقی، سراب، امام خمینی، قدس


سایر مراکز دولتی که در محدوده شهرداری سراب واقع شده‌اند:

 • اداره ثبت احوال سراب
  (5.0)
  چمران، بین فلکه چمران و فجر 5
 • اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سراب
  (4.3)
  خیابان علوی
 • سازمان تامین اجتماعی سراب
  (4.0)
  خیابان امام خمینی، خیابان معلم
 • اداره گاز سراب
  (3.0)
  خیابان مطهری، بین خیابان خرمشهر و شهرداری
 • اداره ورزش و جوانان سراب
  (3.0)
  امام خمینی، بین بسیج و برق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Nafis (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 26 بهمن ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرداری سراب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 بهمن ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرداری سراب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرداری سراب ندارد.