info
عکس سوپر پروتئین احسان
category

سوپر پروتئین احسان محله آبشاهی، یزد

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپر پروتئین احسان

سوپر پروتئین احسان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله آبشاهی یزد و خیابان شهید رجایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی تنوری یزد، البسه روحانیت صاحب الزمان، عابر بانک ملت، سالن آرایش سیب سبز و مجتمع آموزشی دخترانه غیر دولتی امام موسی کاظم قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر پروتئین احسان واقع شده‌اند:

 • سوپر دانشجو
  بلوار دانشجو، بین بن بست 42 و 44
 • هایپر کوچولو
  بلوار امام جعفر صادق، ویلا
 • سوپر مارکت آقای میم
  بهشتی
 • سوپر مارکت حمید
  بهشتی
 • سوپر مارکت
  بهشتی، شهید رجایی، 7، 9
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ممدم ممدم دیگه (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر پروتئین احسان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر پروتئین احسان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر پروتئین احسان ندارد.
  neshan logo