info
عکس پارکینگ
category

پارکینگ محله نیاوران، تهران

درباره‌ی پارکینگ

پارکینگ (پارکینگ) در محله نیاوران تهران و خیابان مهر واقع شده است. این مکان یکی از شش پارکینگ در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز علوم و ستاره شناسی تهران و مرکز خرید روشا و همچنین سینما دزاشیب، مجموعه فرهنگی و ورزشی دزاشیب، مرکز خرید کیمیا، گالری کیا و آلتون کورت قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ واقع شده‌اند:

 • پارکینگ ساناسنتر
  اندرزگو، علوی
 • پارکینگ عمار
  (5.0)
  عمار، بین کنی و مازیار
 • پارکینگ مجتمع کامپیوتر و موبایل شمرون
  (3.0)
  عمار، لواسانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یغما (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ ندارد.
  neshan logo