info
عکس خودپرداز
category

خودپرداز محله شهرآرا - پاتریس، تهران

درباره‌ی خودپرداز

خودپرداز (خودپرداز) در محله شهرآرا - پاتریس تهران و بزرگراه شهید چمران واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از سی و دو خودپرداز در محله شهرآرا - پاتریس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باتری سازی نژدیک، تعویض روغن احسان، آرایشگاه سزار، سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران و گالری عطر علی پرفیوم شاپینگ قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک ملت
  امیرلو، توحید
 • خودپرداز بانک رفاه کارگران
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین بهمن و سمیعی فرد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ebi 28 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز ندارد.
  neshan logo