info
عکس لیزینگ فدورا
category

لیزینگ فدورا محله باغ فیض، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لیزینگ فدورا

لیزینگ فدورا (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله باغ فیض تهران و خیابان مهستان واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه مرتبط با خودرو در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آذر سورس و همچنین سرای محله باغ فیض، سازمان مرکزی اورژانس کشور، تهیه غذای باغ فیض، گلخانه کیهان و نانوایی بربری قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده لیزینگ فدورا واقع شده‌اند:

 • فروشگاه خدمات باطری، دینام و شارژ کولر اتومبیل ۱۱۰
  امیر ابراهیم، یاسمن
 • فروشگاه روغن موتور و فیلتر های اتومبیل غفوری
  (5.0)
  افخمی، سجاجید
 • ضبط و باند و سیستم
  (2.7)
  بزرگراه ستاری، بلوار لاله شرقی، گلها، شانزده متری دوم جنوبی، بین چهاردهم و چهار باغ
 • فروشگاه لوکس اسپرت
  (5.0)
  بزرگراه ستاری، باکری
 • تیونینگ تهرانی
  (4.0)
  بزرگراه شهید همت، پژوهنده، چهار باغ شرقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اشومنش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لیزینگ فدورا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لیزینگ فدورا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لیزینگ فدورا ندارد.
  neshan logo