info
عکس پخش بدنه رمضانی
category

پخش بدنه رمضانی محله شهدای صفری، کرهرود

لوازم یدکی خودرو

درباره‌ی پخش بدنه رمضانی

پخش بدنه رمضانی (لوازم یدکی خودرو) در محله شهدای صفری کرهرود و خیابان خلیج فارس واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج لوازم یدکی خودرو در محله شهدای صفری کرهرود می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار ایران زمین، تعمیرگاه برادران مقدسی، قنادی گلشن، نانوایی رحیمی و رادیاتورسازی عباس قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده پخش بدنه رمضانی واقع شده‌اند:

 • پارت یدک مرکزی
  بلوار آیت الله طالقانی، شقایق
 • لوازم یدکی (چگینی) انواع تراکتور
  بلوار شازند، بین بلوار غدیر و فهیم
 • فروشگاه جهان بلبرینگ
  بلوار شازند، بین بلوار غدیر و فهیم
 • لوازم یدکی محمدی
  خیابان خلیج فارس، بلوار آیت الله طالقانی، داراشفاء
 • لوازم یدکی خودرو محمدی
  بلوار آیت الله طالقانی، میدان انقلاب، بعد از امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پخش بدنه رمضانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پخش بدنه رمضانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پخش بدنه رمضانی ندارد.
  neshan logo