info
عکس ایستگاه اتوبوس حجتی
category

ایستگاه اتوبوس حجتی نجف آباد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حجتی

ایستگاه اتوبوس حجتی (ایستگاه اتوبوس) در نجف آباد و خیابان حجتی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ کوثر نور و همچنین ایستگاه اتوبوس حجتی و سوپر میوه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حجتی نجف آباد

ایستگاه اتوبوس حجتی نجف آباد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر نجف آباد است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس حجتی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حجتی نجف آباد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف نجف آباد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حجتی نجف آباد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس حجتی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حجتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زیرگذر حجتی
  نجف آباد - فولادشهر، دفاع مقدس
 • ایستگاه اتوبوس حجتی
  حجتی، کوچه فرعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حجتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حجتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حجتی ندارد.
  neshan logo