info
عکس ایستگاه اتوبوس فرشادی
category

ایستگاه اتوبوس فرشادی (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرشادی

موقعیت ایستگاه اتوبوس فرشادی اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فرشادی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان حسن آباد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مسجد جامع عباسی (امام) و دروازه بازار حسن آباد و همچنین هتل قصر منشی، کباب و دیزی سرای خان، فروشگاه آقای پیپ، Narcis B&B و موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرشادی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس فرشادی است که در خیابان حسن آباد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به نشاط، حسن آباد بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فرشادی عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فرشادی و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرشادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته
  پاسداران، بین آمادگاه و سید علی خان
 • ایستگاه اتوبوس پارک شهيد رجايي
  باغ گلدسته، بین امین و شهید بهشتی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس مسجد خان
  هشت بهشت غربی، بین شهید خمسه عشر و قوام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرشادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرشادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرشادی ندارد.
  neshan logo