info
عکس ایستگاه اتوبوس جهاد
category

ایستگاه اتوبوس جهاد محله چیتگر شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهاد

ایستگاه اتوبوس جهاد (ایستگاه اتوبوس) در محله چیتگر شمالی تهران و خیابان جهاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله چیتگر شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی زرافشان جنوب و همچنین طب کار رهنوردان، کارواش اشکان، داروخانه دکتر خردمند، خدمات کامپیوتر حجت و مرکز درمان سو مصرف مواد دکتر فاضلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهاد تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس جهاد تهران، شهر تهران، محله چیتگر است. این ایستگاه اتوبوس در جهاد، بین خیبر و قدس چهاردهم قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جهاد تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو ایران خودرو است. تاکسی سرویس ویلاشهر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهاد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهاد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهاد ندارد.
neshan logo