info
عکس ایستگاه اتوبوس حجاب
category

ایستگاه اتوبوس حجاب محله داوران، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حجاب

ایستگاه اتوبوس حجاب (ایستگاه اتوبوس) در محله داوران اراک و خیابان خیبر ۱ واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله داوران اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز کشتارگاه و همچنین پارک رنگین کمان، شیشه بری سید، نانوایی لواش آقا مسلم، اتو مکانیک حقیقت و لوازم یدکی طاعتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حجاب اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس حجاب اراک است که در محله داوران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهدا، خیبر 1، بین حافظ 2 و حجاب 4 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حجاب اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس توس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حجاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تراشکاری 1
  بزرگراه امام علی، حاتم آبادی
 • ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین بهاران و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای حافظ
  جلال آل احمد، بین فرجام 6 و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس تراشکاری
  بزرگراه امام علی، مشهد، بین مهندس عباسی و مشکانی
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  جلال آل احمد، بین حافظ و داودآبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حجاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حجاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حجاب ندارد.
  neshan logo