عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، شمس آبادی، بین پزشکان و نواب

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شمس آبادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا، کاخ و عمارت هشت بهشت، موزه موسیقی اصفهان و ارگ جهان نما و همچنین سینما سپاهان، کافه رادیو اصفهان، هتل شیخ بهایی اصفهان، آژانس مسافرتی فصل سفر و مرکز طب فیزیکی دکتر فرخانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر

ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر را می‌توانید در شهر اصفهان، محله عباس آباد خیابان شمس آبادی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شمس آبادی، بین پزشکان و نواب است. ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو انقلاب است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی طیب قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، شمس آبادی، بین پزشکان و نواب


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه قصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد
  میرداماد، بین نشاط و آیت الله زاهد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر ندارد.
  neshan logo