info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر محله خلجا، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر

ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر (ایستگاه اتوبوس) در محله خلجا اصفهان و خیابان شمس آبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله خلجا اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان عیسی ابن مریم، چهارباغ عباسی، موزه موسیقی اصفهان و بازار هنر و همچنین نمایندگی مرکزی سامسونگ (اخباریون)، مطب دکتر احمد چیت ساز، بیمارستان سینا، هتل شیخ بهایی اصفهان و سینما سپاهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله مستهلک پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شمس آبادی، بین پزشکان و نواب است. ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو انقلاب است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی طیب قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه قصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد
  میرداماد، بین سی ام و آیت الله زاهد
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید
  استانداری، بین هشت بهشت و ژاله
 • ایستگاه اتوبوس پاسداران
  پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر ندارد.
  neshan logo