info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای مصطفی خمینی
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای مصطفی خمینی محله بازار تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای مصطفی خمینی

ایستگاه اتوبوس ابتدای مصطفی خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تهران تهران و خیابان مصطفی خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اکبرآبادی، کاروانسرای خانات، خانه موزه شهید دکتر چمران و بازار پارچه و پرده مولوی و همچنین فروشگاه مرکزی بازارچه موکت ایران (نمایندگی مرکزی پالاز موکت تهران)، امامزاده سید اسماعیل، کلیسای تادئوس و بارتوقیموس مقدس، فروشگاه قلیان کاظم و مرکز خرید عادلی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مولوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای مصطفی خمینی تهران

ایستگاه اتوبوس ابتدای مصطفی خمینی تهران در شهر تهران، محله بازار تهران و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مصطفی خمینی، بین آرام و شاه چراغ است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابتدای مصطفی خمینی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان قیام قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس حاجی عباسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای مصطفی خمینی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای مصطفی خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طوس
  ری، خراسان، نجفی
 • ایستگاه اتوبوس سپیر
  امیرکبیر، مصطفی خمینی
 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  قیام، بین بزازها و معتمد رضایی
 • ایستگاه اتوبوس سعادت
  مولوی، بین نایب مهدی و غفاری
 • ایستگاه اتوبوس قیام
  ری، بین تهرانی نژاد و رقیب دوست
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای مصطفی خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای مصطفی خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای مصطفی خمینی ندارد.
  neshan logo