info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای بهارستان
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای بهارستان محله مارچین، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای بهارستان

ایستگاه اتوبوس ابتدای بهارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله مارچین اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مارچین اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گز مولوی اصفهان، فروشگاه لوازم یدکی مزدا مدرن یدک، خانه رنگ، مرکز جراحی و درمانگاه شبانه روزی کسری و رستوران ملی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای بهارستان اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای بهارستان اصفهان در شهر اصفهان، محله مارچین و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بهارستان غربی، بین امام خمینی و 90 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس ابتدای بهارستان اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قدس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای بهارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خلیفه سلطانی
  امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس مولوی
  شهدای عاشق آباد، بین بلال و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی
  بزرگراه امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای بهارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای بهارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای بهارستان ندارد.
  neshan logo