info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه قدوسی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه قدوسی محله حشمتیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه قدوسی

ایستگاه اتوبوس مدرسه قدوسی (ایستگاه اتوبوس) در محله حشمتیه تهران و خیابان قدوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله حشمتیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مگا پارس و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر سلجوقی، قنادی رز، فست فود رافائل بیسترو، کبابسرای گلپایگانی (پامچال سابق) و پژواک خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه قدوسی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه قدوسی تهران، شهر تهران، محله حشمتیه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید صیاد شیرازی، قدوسی، بین یاوری نژاد و آقابیگی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه قدوسی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی شهاب را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه قدوسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایزدی
  گلشن دوست، بین ایزدی و قاری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه موتور آب
  سبلان شمالی، بین سادگی و امین اله
 • ایستگاه اتوبوس موتور آب
  سبلان شمالی، بین سادگی و امین اله
 • ایستگاه اتوبوس سه راه ارامنه
  استاد حسن بنا جنوبی، بین ختایی و بیگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه قدوسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه قدوسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه قدوسی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، قدوسی، بین یاوری نژاد و آقابیگی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo