info
عکس سازمان تات (مرکزی)
category

سازمان تات (مرکزی) محله ولنجک، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سازمان تات (مرکزی)

سازمان تات (مرکزی) (اداره و سازمان دولتی) در محله ولنجک تهران و بزرگراه شهید چمران، یمن، اعرابی واقع شده است. این اداره یکی از دوازده اداره و سازمان دولتی در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آیت الله طالقانی تهران و مرکز خرید بلوط و همچنین ساختمان شماره ۲ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، پژوهشکده گوارش و کبد، بانک رفاه کارگران، جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی و فروشگاه کتاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان تات (مرکزی) واقع شده‌اند:

 • پارک علم و فناوری و مرکز رشد شهید بهشتی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی
 • سازمان خوار و بار و کشاورزی ملل متحد
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله
 • سازمان حفظ نباتات
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، نرسیده به میدان شهریاری
 • شهرداری ناحیه دو منطقه یک
  (3.0)
  امیرآبادی، بین استاد فیرحی و دکتر حجازی
 • شرکت توسعه گردشگری ایران
  (3.7)
  امیرآبادی، یاسمن یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرزاد بنائی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان تات (مرکزی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان تات (مرکزی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان تات (مرکزی) ندارد.
  neshan logo