info
عکس بانک ملت
category

بانک ملت اصفهان

بانک

درباره‌ی بانک ملت

بانک ملت (بانک) در اصفهان و خیابان حکیم نظامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرو بزرگ لیموچی و همچنین آزمایشگاه نوبل، داروخانه دکتر جعفریان (حکیم نظامی) (اصلی)، شهرداری منطقه 5 اصفهان، مجموعه غذایی شالیز و پیتزا پاییزان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت اصفهان

آدرس بانک ملت اصفهان، شهر اصفهان، محله بهار آزادی، است. از بانک‌های خوب محله بهار آزادی می‌توان به بانک ملت اصفهان اشاره کرد. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک پارسیان، بانک قوامین و بانک رفاه هستند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک ملت اصفهان برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. ایستگاه اتوبوس خاقانی، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک ملت اصفهان می‌باشد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. یادتان باشد در صورتی که به بانک ملت اصفهان مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملت اصفهان را ببینید. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت واقع شده‌اند:

 • بانک پارسیان
  ارتش، فرید
 • بانک قوامین
  حکیم نظامی، بیست و سوم
 • بانک رفاه
  ارتش، عبداللهی
 • بانک پارسیان (شعبه توحید جنوبی)
  توحید میانی، توحید جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احسان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 20 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت ندارد.
  location اصفهان، حکیم نظامی، بین عباس عابدی و مشکیان
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک ملت

  شنبه 07:30 تا 13:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 13:30
  دوشنبه 07:30 تا 13:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 13:30
  چهارشنبه 07:30 تا 13:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 13:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo