info
عکس ایستگاه اتوبوس جوراب بافی
category

ایستگاه اتوبوس جوراب بافی محله شورا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جوراب بافی

ایستگاه اتوبوس جوراب بافی (ایستگاه اتوبوس) در محله شورا تهران و خیابان شهید باستانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شورا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ قائم و همچنین بورس انگشتر بهرامی، مسجد صاحب الزمان (عج)، فروشگاه گوشت و مرغ 121، رستوران ایتالیایی هزاران و لوازم التحریر و نوشت افزار نگارش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوراب بافی تهران

ایستگاه اتوبوس جوراب بافی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شورا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه یاسینی، 12/31، شهید باستانی، تقاطع شورا قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جوراب بافی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید کلاهدوز در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پیشتاز واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جوراب بافی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منوچهری
  سی متری نیروی هوایی، مسیل منوچهری، بین 7/28 و هشتم نیروی هوایی
 • ایستگاه اتوبوس امامت
  سی متری نیروی هوایی، امامت
 • ایستگاه اتوبوس دکترآیت
  دماوند، امامت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جوراب بافی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جوراب بافی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جوراب بافی ندارد.
  neshan logo