info
عکس ایستگاه اتوبوس فهیمی
category

ایستگاه اتوبوس فهیمی محله ابوذر، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فهیمی

ایستگاه اتوبوس فهیمی (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بلوار اباذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی میعاد، مرکز جامع سرطان بیمارستان پیامبران و مرکز خرید پردیس زندگی و همچنین فروشگاه رفاه، داروخانه شبانه روزی دکتر قنبری زاده، نانوایی بابا نان داد، سام سرویس غرب و دادسرای ناحیه 31 جرائم رایانه ای قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فهیمی تهران

ایستگاه اتوبوس فهیمی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ابوذر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، بین غفرانی و شهید فهیمی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فهیمی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید ستاری قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی میلاد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فهیمی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فهیمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صادقیه کوهسار
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پورسینا
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس مرزداران
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین عرب حسینی و مرزداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فهیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فهیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فهیمی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، بین غفرانی و شهید فهیمی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo