info
عکس آموزشگاه زیبایی قصر کانیا
category

آموزشگاه زیبایی قصر کانیا محله شمس آباد، تهران

سالن آرایش و زیبایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آموزشگاه زیبایی قصر کانیا

آموزشگاه زیبایی قصر کانیا (سالن آرایش و زیبایی) در محله شمس آباد تهران و خیابان برادران محمدی واقع شده است. این سالن یکی از بیست و یک سالن آرایش و زیبایی در محله شمس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آریا و همچنین هات داگ مسعود، کافه رستوران روکو، نمایندگی ایران خودرو 1143، آموزشگاه موسیقی نیما فریدونی و کلینیک زیبایی سابرینا قرار گرفته است.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده آموزشگاه زیبایی قصر کانیا واقع شده‌اند:

 • سالن آرایش شکیلا
  بزرگراه شهید سلیمانی، منصوری، خانعلی، حیدری
 • سالن زیبایی افلیا
  استاد حسن بنا شمالی
 • سالن زیبایی لبخند
  استاد حسن بنا شمالی، رنجبر، بین ترمه و ابوذر
 • سالن زیبایی یاس سفید
  استاد حسن بنا شمالی، فرزاد
 • سالن زیبایی الماس سفید
  بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین شیرین و اشرفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحسن طباطبایی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه زیبایی قصر کانیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه زیبایی قصر کانیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه زیبایی قصر کانیا ندارد.
  neshan logo