عکس اداره راهنمایی و رانندگی منطقه بیست و هشت
category

اداره راهنمایی و رانندگی منطقه بیست و هشت (محله شهرک گلها، تهران)

پلیس راهنمایی و رانندگی
4.0
5 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، شفیعی

موقعیت اداره راهنمایی و رانندگی منطقه بیست و هشت در محله شهرک گلها تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

اداره راهنمایی و رانندگی منطقه بیست و هشت (پلیس راهنمایی و رانندگی) در محله شهرک گلها تهران و خیابان شفیعی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مرکز یکی از دو پلیس راهنمایی و رانندگی در محله شهرک گلها تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان 505 ارتش و مجتمع تجاری امپریوم و همچنین ساختمان گروه صنعتی شیشه کاوه، سوپر مارکت پرشین.حمیدرضا رشیدی، قهوه خانه امیر (امیر حسین ازگلی)، نانوایی سنگک و بریانکده بام قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، شفیعی

تلفن تماس: 02122192248


سایر مراکز پلیس راهنمایی و رانندگی که در محدوده اداره راهنمایی و رانندگی منطقه بیست و هشت واقع شده‌اند:

 • راهور منطقه 28
  (1.0)
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، شفیعی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nasha (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره راهنمایی و رانندگی منطقه بیست و هشت تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پاسگاه پلیس راه راهنمایی رانندگی راهور

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره راهنمایی و رانندگی منطقه بیست و هشت تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره راهنمایی و رانندگی منطقه بیست و هشت تهران ندارد.