info
عکس ایستگاه اتوبوس زنبق
category

ایستگاه اتوبوس زنبق محله افسریه شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زنبق

ایستگاه اتوبوس زنبق (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان پانزده متری یکم (علیرضایی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد فاطمیه، فروشگاه افق کوروش، مرکز کارت سلامت و طب کار پایوران راه سلامت، تون آپ صمد و چاپ دنیس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زنبق تهران

ایستگاه اتوبوس زنبق تهران در شهر تهران، محله افسریه شمالی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه بسیج، حقیقت، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین اسرافیلی و حقیقت بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس زنبق تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو بسیج نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس متین تک قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زنبق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آهنگ
  بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس خیابان سی و شش
  بزرگراه بسیج، محمود دهقان، دهقان، بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت
  بزرگراه بسیج، توکلی - بیست و هفتم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین میراسماعیلي و اسدیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زنبق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زنبق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زنبق ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، حقیقت، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین اسرافیلی و حقیقت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo