info
عکس ایستگاه اتوبوس خوش
category

ایستگاه اتوبوس خوش محله سلسبیل جنوبی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خوش

ایستگاه اتوبوس خوش (ایستگاه اتوبوس) در محله سلسبیل جنوبی تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله سلسبیل جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ماه و پاساژ آیدین و همچنین مطب دکتر پریسا علمی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی، مسجد حاج امجد، کلبه قناد باشی، فلافل معرکه آبادان و مکانیکی و جلوبندی ایمانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خوش تهران

ایستگاه اتوبوس خوش تهران در شهر تهران، محله سلسبیل جنوبی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام خمینی، بین خوش و مالک اشتر است. ایستگاه اتوبوس خوش تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو کمیل در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس رهروان قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خوش تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خوش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی
  امام خمینی، باستان، بین جوانشیر و افسانه
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی
  جمهوری اسلامی، رودکی، بین چهار متری و وثوق
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی
  جمهوری اسلامی، بین رودکی و عطایی
 • ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی
  بزرگراه نواب صفوی، کمیل، بین خوش مقام و خواجوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خوش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خوش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خوش ندارد.
  neshan logo