info
عکس ایستگاه اتوبوس شاهین جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس شاهین جنوبی محله سازمان برنامه شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شاهین جنوبی

ایستگاه اتوبوس شاهین جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله سازمان برنامه شمالی تهران و بلوار آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله سازمان برنامه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ شاهین و همچنین بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی رویال، دکتر حسن برخوردار متخصص کودکان، رستوران گیلان خوراک ماسوله، بوستان نونهالان و دبیرستان هوشمند دکتر غلامحسین مصاحب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شاهین جنوبی تهران

در شهر تهران، محله سازمان برنامه شمالی ، ایستگاه اتوبوس شاهین جنوبی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله کاشانی، بین شقایق و اول پرواز است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شاهین جنوبی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو آیت‌الله کاشانی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. آژانس نیل تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شاهین جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اوقاف
  بلوار آیت الله کاشانی، جنت آباد جنوبی، بین والفجر هشتم و بلوار لاله
 • ایستگاه اتوبوس سازمان برنامه
  ناصر حجازی
 • ایستگاه اتوبوس لاله شرقی
  بلوار آیت الله کاشانی، جنت آباد جنوبی، بین پنجم و ششم
 • ایستگاه اتوبوس پروانه جنوبی
  ناصر حجازی، بین بیستم و شقایق مرکزی
 • ایستگاه اتوبوس پروانه شمالی
  ناصر حجازی، بین نوزدهم و شقایق مرکزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شاهین جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شاهین جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شاهین جنوبی ندارد.
  neshan logo