info
عکس ایستگاه اتوبوس یخچال
category

ایستگاه اتوبوس یخچال محله قلهک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یخچال

ایستگاه اتوبوس یخچال (ایستگاه اتوبوس) در محله قلهک تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله قلهک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ایرانمهر، موزه سرای شهید آیت الله دکتر بهشتی و مرکز خرید قلهک و همچنین داروخانه شبانه روزی قلهک، فروشگاه رفاه، دارالترجمه رسمی شریعتی، مرکز درمانی ناباروری ابن سینا و صبا شیمی آریا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قلهک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یخچال تهران

ایستگاه اتوبوس یخچال تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله قلهک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بین شریف و صنایع واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس یخچال تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قلهک قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس امیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس یخچال تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یخچال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه
  کلاهدوز (دولت)، بین سلیمی و صدرا
 • ایستگاه اتوبوس زرگنده
  شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس ظفر
  شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یخچال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یخچال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یخچال ندارد.
  neshan logo