info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی محله ازگل، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله ازگل تهران و خیابان کنارگذر ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نخل و همچنین ورودی مترو ایستگاه شهید محلاتی، ایستگاه آتش نشانی شماره 36، چهارراه مینی سیتی، شیرینی ماه نور(عرش ملکی) و باشگاه ورزشی آتش نشانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید محلاتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی تهران

در شهر تهران، محله ازگل ، ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ارتش، نرسیده به نیروی زمینی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید محلاتی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس تک - سیر واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک شهید محلاتی جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  ارتش، بلوار شاهد، کوثر
 • ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان
  ارتش، بلوار شاهد، میدان صاحب الزمان
 • ایستگاه اتوبوس ستاد
  نیروی زمینی، بین ازگل و صادقی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک قائم
  ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی ندارد.
  neshan logo