info
عکس ایستگاه اتوبوس ارج
category

ایستگاه اتوبوس ارج محله شوش، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارج

ایستگاه اتوبوس ارج (ایستگاه اتوبوس) در محله شوش تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شوش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع الغدیر (روحانی)، رنگ فروشی واحدی، قالیشویی زعیم، بریانی اصفهان در تهران و درمانگاه مرکز آموزشی و درمانی روانپزشکی رازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارج تهران

ایستگاه اتوبوس ارج تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شوش قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شوش، بین مظاهری و ابراهیمی ارج قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ارج تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید رضایی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی شهریار قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ارج تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  قیام، بین بزازها و معتمد رضایی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین گلستانیان و براتی
 • ایستگاه اتوبوس مهدیه
  فدائیان اسلام، نرسیده به عابدینی
 • ایستگاه اتوبوس سپهری
  قیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارج ندارد.
  neshan logo