info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع کاکتوس
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع کاکتوس محله گلسار، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع کاکتوس

ایستگاه اتوبوس مجتمع کاکتوس (ایستگاه اتوبوس) در محله گلسار رشت و بلوار سمیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مسکونی کاکتوس، پیتزا گلایل، یوگای ندای مهر، عکس و تصویر بیستون و کلاب واقعیت مجازی گلسار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع کاکتوس رشت

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت، ایستگاه اتوبوس مجتمع کاکتوس رشت است که در محله گلسار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سمیه، بین 128 و 126 قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع کاکتوس رشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی کالسکه، شهر باران واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع کاکتوس رشت، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع کاکتوس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی
  بلوار توحید، بین توحید 7 و میدان غزنوی
 • ایستگاه اتوبوس گلسار 97
  بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقتي و 97
 • ایستگاه اتوبوس میدان ثقفی
  بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقتي و 104
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع کاکتوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع کاکتوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع کاکتوس ندارد.
  neshan logo