info
عکس ایستگاه اتوبوس عبادت 19
category

ایستگاه اتوبوس عبادت 19 محله شهرک مهرآباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عبادت 19

ایستگاه اتوبوس عبادت 19 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان مهر آباد 6 - عبادت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک بدنه اتومبیل حجت، محصولات فرهنگی شبکه 3، مسجد ابوالفضلی (ع) مهراباد، لوازم خانگی میرجلیلی و اغذیه لطفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عبادت 19 مشهد

ایستگاه اتوبوس عبادت 19 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله شهرک مهر آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، مهر آباد 6 - عبادت، بین عبادت 15 و 24 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس عبادت 19 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس شبانه روزی توربین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عبادت 19 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20
  بلوار مفتح شرقی، شهید آرمون، سخاوت
 • ایستگاه اتوبوس پارک نصرت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 24 و مهرآباد 26
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عبادت 19 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عبادت 19 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عبادت 19 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، مهر آباد 6 - عبادت، بین عبادت 15 و 24
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo