info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه سمنگان
category

ایستگاه اتوبوس سه راه سمنگان محله هفت حوض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه سمنگان

ایستگاه اتوبوس سه راه سمنگان (ایستگاه اتوبوس) در محله هفت حوض تهران و بلوار شهید ثانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله هفت حوض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان انصاری و شیرآلات و همچنین نمایندگی چرخ خیاطی کاچیران شرق تهران، رستوران فرهاد، داروخانه دکتر بقایی، دبیرستان پسرانه کمیل و تعمیرگاه ژاپن سرویس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه سمنگان تهران

ایستگاه اتوبوس سه راه سمنگان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله هفت حوض پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس دماوند، طاهری، بلوار شهید ثانی، بین بختیاری و هفتادم است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه سمنگان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تاکسی تلفنی جم قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سه راه سمنگان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه سمنگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلبرگ
  سلیمانی، شهید بختیاری، بین شهید عبدالی و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس ابوریحان
  دماوند، بین ابوریحان و تیموری
 • ایستگاه اتوبوس پل
  دماوند، بین 15 متری 6 و سی متری نیروی هوایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان امامت تخلیه
  دماوند، امامت، میدان امامت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه سمنگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه سمنگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه سمنگان ندارد.
  location استان تهران، تهران، دماوند، طاهری، بلوار شهید ثانی، بین بختیاری و هفتادم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo