عکس ایستگاه تاکسی جنوب مترو صادقیه
category

ایستگاه تاکسی جنوب مترو صادقیه (محله فردوس، تهران)

ایستگاه تاکسی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، رحمانی، بوستان، نیستان، مهستان

موقعیت ایستگاه تاکسی جنوب مترو صادقیه یکی از ایستگاه‌های تاکسی خوب منطقه در محله فردوس تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه تاکسی جنوب مترو صادقیه (ایستگاه تاکسی) در محله فردوس تهران و خیابان مهستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه تاکسی در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین مرکز خدمات ایرانسل، فروشگاه شهروند، سپاهان درب، ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوسرانی مترو صادقیه و آزمایشگاه طب کار صادقیه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های تاکسی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تهران (صادقيه)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، رحمانی، بوستان، نیستان، مهستان


سایر ایستگاه‌های تاکسی که در محدوده ایستگاه تاکسی جنوب مترو صادقیه واقع شده‌اند:

 • ترمینال تاکسی ها
  (4.0)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی
 • ایستگاه تاکسی شهران - مترو صادقیه
  (4.0)
  باقری، سپیدار، رز غربی
 • ایستگاه تاکسی به سمت بازار
  (3.0)
  بزرگراه جناح، مصطفوی دهزوئی
 • تاکسی بیسیم تهران
  (4.0)
  ستارخان، شهدای صادقیه، بین قدیانی و ناصر سیار
 • ایستگاه تاکسی
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه تاکسی جنوب مترو صادقیه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه تاکسی ویژه ایستگاه تاکسی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه تاکسی جنوب مترو صادقیه

  • avatar
   bule (شهریار سطح ۵) سه شنبه 25 آذر ماه 1399

   همیشه شلوغه و تاکسی هم زیاد داره همین باعث میشه تاکسی سریع پر شه و حرکت کنه

  • avatar
   hamidkeshvari (شهریار سطح ۶) چهارشنبه 27 اسفند ماه 1399

   ایستگاه جای خوبی واقع نشده و موجب ایجاد ترافیک و بی نظمی شده، تعداد تاکسی ها زیاده و بعضی از راننده ها ها واقعا بی حوصله هستن و با مسافران بد تا میکنند

  • avatar
   خسرو (شهریار سطح ۵) جمعه 13 فروردین ماه 1400

   ایستگاه تاکسی جنوب مترو صادقیه حضور همیشه تاکسی هست و راننده های خوبی داره

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه تاکسی جنوب مترو صادقیه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه تاکسی جنوب مترو صادقیه تهران ندارد.