info
عکس ایستگاه اتوبوس درویش
category

ایستگاه اتوبوس درویش محله کاوه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درویش

ایستگاه اتوبوس درویش (ایستگاه اتوبوس) در محله کاوه تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کاوه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی حرکتی مهارتی سرزمین روشانو، بیمارستان جواهری و مجتمع پارک رویال و همچنین شهر کتاب فرشته، پمپ بنزین پل صدر، شاتل ساختمان شماره دو، شاتل و گو اسپورت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید صدر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درویش تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس درویش تهران، شهر تهران، محله کاوه است. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بین طالقانی و الهیه قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس درویش تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو شهید صدر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس الهیه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس درویش تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درویش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  شریعتی، بین نوآذین و امیری فر
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی
  شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درویش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درویش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درویش ندارد.
  neshan logo