info
عکس ایستگاه اتوبوس جهان نما
category

ایستگاه اتوبوس جهان نما محله خلجا، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهان نما

ایستگاه اتوبوس جهان نما (ایستگاه اتوبوس) در محله خلجا اصفهان و خیابان شمس آبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله خلجا اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا، چهارباغ عباسی، موزه موسیقی اصفهان و مرکز خرید ارگ جهان نما و همچنین دمپایی شهر نمایندگی صندل نیکتا، مطب دکتر احمد چیت ساز، کافه چهارباغ، داروخانه دکتر غیاث زاده و فروشگاه لوازم ورزشی پارسیان ورزش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهان نما اصفهان

در شهر اصفهان، محله مستهلک ، ایستگاه اتوبوس جهان نما اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شمس آبادی، بین کازرونی و طالقانی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جهان نما اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو تختی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی تلفنی طیب را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جهان نما اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهان نما واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید
  استانداری، بین عمران و پشت مطبخ
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  شمس آبادی، مادی نیاصرم
 • ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته
  پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس مسجد حکیم
  حکیم، بین شهید هاشمی و باغ قلندرها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهان نما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهان نما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهان نما ندارد.
  neshan logo