info
عکس فروشگاه زنجیره ای سورنا
category

فروشگاه زنجیره ای سورنا محله شهرک شهید بهشتی فاز دو، اراک

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای سورنا

فروشگاه زنجیره ای سورنا (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله شهرک شهید بهشتی فاز دو اراک و خیابان اردیبهشت ۵ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه سنگ و گوهر جهان بین و همچنین مسجد رسول اکرم، نانوایی لواشی سید، نمایندگی دیپوینت نیکسان امرسان پاکشوما، دبستان پسرانه امام حسین (ع) و کیلینیک ساعی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره ای سورنا اراک

برای رفتن به فروشگاه زنجیره ای سورنا اراک باید به شهر اراک، محله مبارزان و بروید. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (+988633120396) تماس بگیرید. فروشگاه زنجیره ای سورنا اراک را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله مبارزان به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه افق کوروش و شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو هستند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای سورنا اراک برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای سورنا اراک را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سازمان آب قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم سری به فروشگاه زنجیره ای سورنا اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه زنجیره ای سورنا اراک را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای سورنا واقع شده‌اند:

 • فروشگاه افق کوروش
  آیت الله اراکی، مروارید - شهید باهنر، پارکینگ 3-منطقه 3
 • شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو
  (4.0)
  آیت الله اراکی، مروارید - شهید باهنر، پارکینگ 3-منطقه 3
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آذرخش (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای سورنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای سورنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای سورنا ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، علی‌محمد باقری، خرداد، اردیبهشت 5
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه زنجیره ای سورنا

  شنبه 08:00 تا 00:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 00:00
  دوشنبه 08:00 تا 00:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 00:00
  چهارشنبه 08:00 تا 00:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 00:00
  جمعه 09:00 تا 14:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo