info
عکس بیمارستان اطفال دکتر مسعودی
category

بیمارستان اطفال دکتر مسعودی محله ابن سینا، یزد

بیمارستان
2.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بیمارستان اطفال دکتر مسعودی

بیمارستان اطفال دکتر مسعودی (بیمارستان) در محله ابن سینا یزد و بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از شش بیمارستان در محله ابن سینا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید صدوقی و همچنین یزد شیک سوییت، اورژانس بیمارستان شهید صدوقی، داروخانه دکتر فخرالدینی، کافه ترانه و خودپرداز بانک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان اطفال دکتر مسعودی یزد

بیمارستان اطفال دکتر مسعودی یزد در شهر یزد محله ابن سینا قرار دارد.این بیمارستان در آدرس دقیق استان یزد، یزد، بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان قرار دارد.

بیمارستان اطفال دکتر مسعودی یزد یکی از بیمارستان‌های خوب محله ابن سینا در شهر یزد است.این بیمارستان خدمات متنوعی در حوزه‌های مختلف پزشکی به بیماران ارائه می‌دهد. داروخانه دکتر رمضانی، داروخانه اسعدی و داروخانه دکتر کاظمی پور داروخانه‌هایی هستند که در اطراف این بیمارستان قرار دارند.در نزدیکی بیمارستان اطفال دکتر مسعودی یزد، درمانگاه‌ها،‌ بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دیگری از جمله بیمارستان مرتاض و بیمارستان دکتر مجیبیان نیز قرار گرفته‌اند.

چطور به بیمارستان اطفال دکتر مسعودی یزد برویم؟

با استفاده از حمل‌ونقل عمومی شما می‌توانید به‌راحتی به بیمارستان اطفال دکتر مسعودی یزد بروید. ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به این بیمارستان است.شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را پیدا کنید. اپلیکیشن نشان شما را از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان هم باخبر می‌کند. در نشان اطلاعات دقیق این مکان را می‌توانید ببینید و از مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم باخبر شوید.

تصاویر بیمارستان اطفال دکتر مسعودی یزد را در ادامه می‌بینید. اگر به این بیمارستان مراجعه کردید، نظر خود را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان اطفال دکتر مسعودی واقع شده‌اند:

 • بیمارستان آنکولوژی صادقیان
  بلوار ابن سینا
 • بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز)
  بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان
 • بیمارستان زنان کوثر
  (4.0)
  بلوار ابن سینا
 • اورژانس اطفال شهید صدوقی
  (5.0)
  بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان، بین نیلوفر 2 و 6
 • بیمارستان شهید صدوقی
  (4.2)
  بلوار ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نام مستعار (اجباری) (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان اطفال دکتر مسعودی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان اطفال دکتر مسعودی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان اطفال دکتر مسعودی ندارد.
  neshan logo