عکس ایستگاه اتوبوس پل کریمخان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پل کریمخان (محله ولیعصر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قرنی، بین کریمخان زند و امانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس پل کریمخان در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پل کریمخان (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر تهران و خیابان قرنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع بیمارستانی یاس، خانه موزه چمن آرا (بتهوون) و پاساژ نگین و همچنین رستوران قجری، مسافرخانه کرگدن، قنادی مجلسی، نشر چشمه و شرکت حمل و نقل ریلی رجا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل کریمخان

آدرس ایستگاه اتوبوس پل کریمخان، شهر تهران، محله ولیعصر خیابان قرنی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قرنی، بین کریمخان زند و امانی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل کریمخان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو هفت تير است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ایران کار قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل کریمخان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قرنی، بین کریمخان زند و امانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل کریمخان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان
  ولیعصر، بین غزایی عتیق و فرخی
 • ایستگاه اتوبوس اول مطهری
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل کریمخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل کریمخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل کریمخان ندارد.
  neshan logo