info
عکس ایستگاه اتوبوس پل کریمخان
category

ایستگاه اتوبوس پل کریمخان محله ولیعصر، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل کریمخان

ایستگاه اتوبوس پل کریمخان (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر تهران و خیابان پل کریمخان، کریمخان زند، بین قرنی و میرزای شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع بیمارستانی یاس (دانشگاه علوم پزشکی تهران)، خانه موزه چمن آرا (بتهوون) و ساختمان نگین و همچنین رستوران قجری، مسافرخانه کرگدن، کافه دایس، قنادی مجلسی و نشر چشمه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل کریمخان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پل کریمخان تهران، شهر تهران، محله ولیعصر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس پل کریمخان، کریمخان زند، بین قرنی و میرزای شیرازی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل کریمخان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو هفت تیر است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ایران کار قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل کریمخان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل کریمخان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان
  ولیعصر، بین غزایی عتیق و فرخی
 • ایستگاه اتوبوس اول مطهری
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل کریمخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل کریمخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل کریمخان ندارد.
  neshan logo