عکس آموزشگاه موسیقی آرشه
category

آموزشگاه موسیقی آرشه (محله زرگری، شیراز)

موسسه آموزشی
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار شهید مطهری شمالی، بین 11 مطهری و 9 مطهری

موقعیت آموزشگاه موسیقی آرشه یکی از موسسه‌های آموزشی خوب منطقه در محله زرگری شیراز را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

آموزشگاه موسیقی آرشه (موسسه آموزشی) در محله زرگری شیراز و بلوار شهید مطهری شمالی واقع شده است. این موسسه یکی از هشت موسسه آموزشی در محله زرگری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پوشاک بچگانه تارا، باشگاه ورزشی سیروس، گالری تاج محل، گیم کلاب رابین و فروشگاه سران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این موسسه یکی از موسسه‌های آموزشی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو شهید مطهری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار شهید مطهری شمالی، بین 11 مطهری و 9 مطهری

تلفن تماس: +987136261077

وب‌سایت رسمی: arshehmusicschool.com


سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه موسیقی آرشه واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه کیمیا
  (4.9)
  بلوار شهید مطهری شمالی، 15 مطهری شمالی
 • آموزشگاه سینمایی دنیای آفتاب
  (5.0)
  قصردشت، 61 قصردشت
 • مدرسه فرزانگان دو سادات رفیعی
  (4.4)
  بلوار شهید مطهری شمالی، 15 مطهری شمالی
 • موسسه آموزشی پرتوعلوی
  (5.0)
  بلوار ستارخان، 22 ستارخان
 • آموزشگاه موسیقی یزدان پناه
  (5.0)
  دانش آموز، بین 15 دانش آموز و 17 دانش آموز
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه موسیقی آرشه شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  موسسه آموزشگاه آموزشی آموزش

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد آموزشگاه موسیقی آرشه

  • avatar
   حسن آقا (شهریار سطح ۶) چهارشنبه 01 اردیبهشت ماه 1400

   این موسسه بسیار خوشنام و معروفه و بیشترین هنرجویان را دارد، مربی های با تجربه ای داره و که چندین سال سابقه کار دارن، سازهای کلاسیک و جدید رو آموزش میدن

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه موسیقی آرشه شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه موسیقی آرشه شیراز ندارد.