info
عکس ایستگاه اتوبوس درب دوم
category

ایستگاه اتوبوس درب دوم محله تجریش، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درب دوم

ایستگاه اتوبوس درب دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله تجریش تهران و بزرگراه صدر، شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله تجریش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی حرکتی مهارتی سرزمین روشانو و مجتمع پارک رویال و همچنین مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران، سفارت دانمارک، سازمان تامین اجتماعی اداره کل شرق تهران-شعبه شمیران، کارگزاری بیمه تامین اجتماعی شعبه 336 و تالار زیتون الهیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید صدر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درب دوم تهران

ایستگاه اتوبوس درب دوم تهران در شهر تهران، محله الهیه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه صدر، شریعتی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس درب دوم تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید صدر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس الهیه قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس درب دوم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درب دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  کلاهدوز (دولت)، بین صاحبی و شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس زرگنده
  شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس پل رومی
  شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درب دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درب دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درب دوم ندارد.
  neshan logo