info
عکس دفتر هماهنگی امور تاکسیرانی
category

دفتر هماهنگی امور تاکسیرانی محله شهرک گلها، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی دفتر هماهنگی امور تاکسیرانی

دفتر هماهنگی امور تاکسیرانی (اداره و سازمان دولتی) در محله شهرک گلها تهران و بزرگراه ارتش، بلوار مژدی واقع شده است. این اداره یکی از سه اداره و سازمان دولتی در محله شهرک گلها تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان 505 ارتش و همچنین یخچال صنعتی و فروشگاهی Acmecoolant، بوستان احمدلو، ورزشگاه شهید سلحشور، بازار میوه و تره بار گلها و باشگاه تنیس رشد قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده دفتر هماهنگی امور تاکسیرانی واقع شده‌اند:

 • موسسه گروه دانش گستر پرگار
  (3.0)
  ارتش، نرسیده به نخل
 • شهرداری منطقه یک ناحیه شش
  (3.5)
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، شفیعی
 • پست برق ازگل
  (4.3)
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، بلوار مژدی
 • پزشکی قانونی
  (4.3)
  بزرگراه امام علی، ولیعصر، مژده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ شنبه 05 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر هماهنگی امور تاکسیرانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 05 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر هماهنگی امور تاکسیرانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر هماهنگی امور تاکسیرانی ندارد.
  neshan logo