info
عکس ایستگاه اتوبوس دیانتی
category

ایستگاه اتوبوس دیانتی محله پاستوریزه، رشت

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دیانتی

ایستگاه اتوبوس دیانتی (ایستگاه اتوبوس) در محله پاستوریزه رشت و بلوار شهدا واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله پاستوریزه رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه لاستیک بارز، بوستان کودک ولیعصر، کبابی فرهنگ و دین، مسجد ثاراللهی و ساندویچ و پیتزا بمب ارژنگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دیانتی رشت

ایستگاه اتوبوس دیانتی رشت در شهر رشت، محله پاستوریزه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهدا، بین شهید ناصر دیانتی و سید حسین عظیمی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دیانتی رشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس گیتی نورشمال واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دیانتی رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دیانتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه فلسطین
  شهدا، بین شهید مرتضی پوریوسف 1 و متحدین
 • ایستگاه اتوبوس رفاه
  فلسطین، بین اتکا و جهاندیده
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدای رسانه
  بلوار شهید چمران، بین سیاه اسطلخی و ميدان شهدای بسیج رسانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دیانتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دیانتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دیانتی ندارد.
  neshan logo