info
عکس ایستگاه اتوبوس اقاقیا
category

ایستگاه اتوبوس اقاقیا محله ولنجک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اقاقیا

ایستگاه اتوبوس اقاقیا (ایستگاه اتوبوس) در محله ولنجک تهران و خیابان دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری ولنجک و همچنین رستوران دریا باز، خوابگاه کوی برادران دانشگاه شهید بهشتی، پیتزا پرپروک ولنجک، کافه بار ژوزک و نانوایی بربری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اقاقیا تهران

ایستگاه اتوبوس اقاقیا تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ولنجک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، شقایق، بین اقاقیا و گلریزان واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اقاقیا تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس قائم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اقاقیا تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اقاقیا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس میدان درکه
  درکه، میدان درکه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اقاقیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اقاقیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اقاقیا ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، شقایق، بین اقاقیا و گلریزان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo