info
عکس ایستگاه اتوبوس اقاقیا
category

ایستگاه اتوبوس اقاقیا محله ولنجک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اقاقیا

ایستگاه اتوبوس اقاقیا (ایستگاه اتوبوس) در محله ولنجک تهران و خیابان دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ولنجک و همچنین پیتزا پرپروک ولنجک، رستوران دریا باز، خوابگاه کوی برادران دانشگاه شهید بهشتی، بوستان گلریزان و کافه بار ژوزک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اقاقیا تهران

ایستگاه اتوبوس اقاقیا تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ولنجک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در دانشجو، بین اقاقیا و گلریزان واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اقاقیا تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین اوین تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اقاقیا تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اقاقیا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس خانه معلم
  درکه، بین غنچه و کوهپایه
 • ایستگاه اتوبوس یاسمن
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، بین کودک یار و یاسمن پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اقاقیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اقاقیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اقاقیا ندارد.
  neshan logo