info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان
category

ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان محله بهارستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان

ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید دکتر معیری، باغ موزه نگارستان و بازار بزرگ بهارستان و همچنین مهمانپذیر هریتیج، میدان بهارستان، مجلس شورای اسلامی ایران، موزه هنرهای ملی و موسیقی صبا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بهارستان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان تهران

در شهر تهران، محله بهارستان ، ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بهارستان، مصطفی خمینی است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو سعدی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سعدی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بهارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منوچهری
  سعدی شمالی، بین تلگرافخانه و مرادی نور
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امام عصر
  مجاهدین اسلام، بین هدایت و استنکافی
 • ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید
  مجاهدین اسلام، شهید اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس بانک پاسارگاد
  سعدی جنوبی، بین اکباتان و مژدهی
 • ایستگاه اتوبوس بانک صادرات
  جمهوری اسلامی، بین نوشین و سعدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان ندارد.
  neshan logo