info
عکس سبدفا سوپر مارکت آنلاین اصفهان
category

سبدفا سوپر مارکت آنلاین اصفهان (اصفهان)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
3.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سبدفا سوپر مارکت آنلاین اصفهان

سبدفا سوپر مارکت آنلاین اصفهان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در اصفهان و خیابان محمد حسن هنر بخت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پارک شهر و همچنین فروشگاه کوثر 7، بازار روز کوثر 7، نواب صفوی، هتل آوا و مجتمع آموزشی (ره) جویان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سبدفا سوپر مارکت آنلاین اصفهان واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  طالقانی، احمدیه، بین شمشاد و بهار
 • سوپر مارکت ابراهیمی
  رباط، بین میدان جمهوری اسلامی و جباری
 • سوپر مارکت آنلاین
  امام خمینی، بین غلامعلی رمضانی و میدان جمهوری اسلامی
 • هایپر هایدا
  پنج رمضان، آریا
 • سوپر مواد غذائی آروین
  میدان جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rahaaaaa9 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سبدفا سوپر مارکت آنلاین اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سبدفا سوپر مارکت آنلاین اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سبدفا سوپر مارکت آنلاین اصفهان ندارد.
  neshan logo